Elektrické skútry pro seniory

V naší prodejně si můžete prohlédnout i vyzkoušet elektrické skútry - tříkolky,čtyřkolky i klasické elektrické invalidní vozíky. Většinu naší nabídky tvoří repasované elektrické skútry, které jsou připraveny k prodeji po důkladné servisní prohlídce, seřízení a vyzkoušení.


Jelikož vybíráme pouze kvalitní elektroskútry a vozíky renomovaných firem a repasi provádíme na 100% - poskytujeme na ně roční záruku!

Pokud si budete přát ale vozík nový s dvouletou zárukou, máme pro Vás připravenu nabídku nových elektrických vozíků od německé firmy MEYRA.


V naší nabídce najdete ty nejprodávanější skútry a vozíky, které míváme skladem na prodejně. Pokud budete mít zájem o některý z vozíků, kontaktujte nás a upřesníme Vám naši aktuální nabídku na skladě a pomůžeme Vám vybrat ten nejvhodnější vozík pro Vaše potřeby s ohledem na terén, váhu atd...
Našim cílem je pomoci Vám vybrat vozík, se kterým budete spokojeni a bude Vám bez problémů sloužit po spoustu dalších let!
Samozřejmostí je záruční i pozáruční servis a prodej všech náhradních dílů. Servis provádíme i u vozíků, které nebyly zakoupeny u nás. Často opravujeme vozíky zakoupené u konkurence.
Pokud máte problém se k nám dostavit na prodejnu, jsme schopni přijet za Vámi  a předvést Vám několik vozíků na místě,kde si můžete vyzkoušet jízdu v okolí Vašeho domova.

Elektrické skútry pro seniory

Existuje 38 produktů.

Zobrazení 1-12 z 38 položek

Aktivní filtry