Prodejem a servisem elektrokol a elektrických skútrů se zabýváme již od r. 2009.

Za tuto dobu jsme nasbírali spoustu zkušeností jak pozitivních, tak negativních, které jsme dovedli zúročit a dnes u nás najdete pouze kvalitní výrobky od osvědčených a renomovaných firem.

V nabídce máme modely levnější, které vyhovují běžnému uživateli,  až po ty dražší, které dovedou uspokojit i náročnější uživatele.

Pro zákazníky nabízíme poradenství a možnost testování elektrokol. Pokud potřebujete přestavět svoje kvalitní kolo - nabízíme Vám kvalifikovaný servis a přestavbu na elektropohon dle Vašich požadavků.

V roce 2010 jsme rozšířili naši nabídku o elektrické tříkolky a čtyřkolky pro seniory.

Zabýváme se především dovozem použitých vozíků z Holandska a Německa. Tyto vozíky v našem servisním středisku důkladně repasujeme a připravíme na další používání.

V naší nabídce nenajdete nekvalitní a levné skútry vyrobené v Číně!
Raději Vám prodáme použitý kvalitní skútr z Německa, než nový čínský...

Cena těchto nových vozíků se pohybuje kolem 80 tisíc korun. U nás si je můžete pořídit  v ceně již od 20.000 korun. Cena závisí na stavu vozíku a akumulátorů.
Na tyto repasované vozíky poskytujeme záruku 1 rok!

Pokud máte pochybnosti o použitých a rapasovaných skútrech, máme pro Vás připravenu nabídku osvědčených nových skútrů německé firmy MEYRA . U těchto skútrů poskytujeme dvouletou záruční dobu.

Naši prodejnu najdete v Ostravě-Kunčičkách, na ul. Škrobálkové 200. Sídlíme ve vlastních prostorech, kde máme prodejnu, sklad, servis a součástí firmy je zámečnická dílna a výroba strojních zařízení. Takže pro nás není problém cokoliv opravit a vyrobit...