elektrokolo LOVELEC SIRIUS

43 990,00 Kč
S DPH

Prémiové trekové elektrokolo s nízkým rámem nabízíme s novým středovým motorem o výkonu 250 W, speciálně upraveným pro pohyb v hornatém terénu. Kvalitní vidlice, špičkový LCD display – to vše řadí tento model ke špičce v oboru. Baterie 11 Ah nebo volitelně 14,5 Ah.

kapacita baterie
Počet
Product available for orders

  • Zásady doručení Zásady doručení

Lovelec Sirius - pánské horské elektrokolo s baterií 11 Ah nebo 14,5 Ah umístěnou v rámu. Pohon zajištúje mimořádně výkonný středový motor Bafang 8 FUN nové generace s vynikajícím průběhem točivého momentu. Skvělé kolo především pro jízdu v hornatém terénu. Elektrický systém je vylepšen tím, že kromě klasického speed senzoru (snímajícího otáčky) má navíc torque senzor vyhodnocující pří jízdě napětí řetezu. Pocit z jízdy je tedy daleko komfortnější. Osazení kola je na vysoké úrovní. Najdete zde mimo jiné Shimano Acera 8 rychlostí , kvalitní vidlici Suntour s odpružením a zámkem , hydraulické kotoučové brzdy Shimano BR-N365, náboje Shimano HB-TX505 FH-TX505, pedály jsou hliníkové,protiskluzové s odrazkami . Díky dvojitým hliníkovým ráfkum ma tento model nosnost 150 Kg. Elektrokolo Lovelec Sirius patří ke špičce v oboru.

Díky speciální konstrukci a představci MODE lze velmi jednoduše nastavit výšku řídítek. Kolo je vybaveno systémem "WALK" - asistentem rozjezdu umožňujícím fungování elektropohonu bez šlapání do rychlosti 6 km/h. Standardně je kolo vybaveno Li-ion baterií s kapacitou 11Ah,volitelně 14,5  Ah což Vám poskytne 522 Wh energie pro dojezd až 150 km na jedno nabití.

Na elektrokola Lovelec Sirius je poskytována záruka 24 měsíců (včetně baterie) + doživotní záruka na rám.

Nový produkt